@ MS=ms14240106 3600
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

DUŻY OZONATOR Generator Ozonu JONIZATOR 12W+PILOT

Dostępność: duża ilość
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość kg

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 6F32-11928

Opis

duży

wydajny

Ozonator GL-2186

Ozonatory stały się niedawno bardzo popularne w czasie epidemii COVID - 19, ale istniały już trochę wcześniej, bo poza eliminacją wirusów z otoczenią pełnia wiele innych pożytecznych funkcji - szczególnie ważnych tam, gdzie ma być czysto, zdrowo i higienicznie.

oczyszczacz powietrza

przenośny Generator ozonu

oczyszczacz powietrza dla domu

świeższe warzywa i owoce

małe urządzenia klimatyzacyjne

Generator ozonu zawiera wszystko, co niezbędne do usuwania zapachów, niszczenia wirusów, bakterii i pleśni, nawet do oczyszczania wody pitnej.

Woda ozonowana ma szeroki zakres zastosowania:

detoksykacja chemiczna owoców i warzyw,

ochrona i piękno skóry,

dezodoryzacja i wybielanie,

szczotkowanie zębów,

lecznicza opieka zdrowotna beri-beri.

Cechy ozonatora:

-Przenośny,

-Moc znamionowa 12W, energooszczędna i zapewnia długi okres przydatności do spożycia.

-Działa w naturalny sposób, bez żadnych chemikaliów.

-Wydajność wydzielania ozonu: 600 mg/h.

-Czas pracy: 1 - 60 minut.

Wskazówki:

A. Ozon może poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, zabić bakterie, usunąć specyficzny zapach, może być stosowany do dezodoryzacji w lodówce, klatce piersiowej.

B. Ozon rozpuszczony w wodzie może być używany do mycia twarzy, kąpieli, mycia naczyń, żywności i warzyw, wydłużając czas świeżości.

Z generatorem ozonu 600 mg/h O3; będziesz miał praktyczne i skuteczne rozwiązanie, aby osiągnąć jakość powietrza i wody w domu, biurze, sklepie, a teraz w samochodzie. Napięcie 110 v lub 220 V

Zalecany przy następujących objawach: zawroty głowy, nudności; zmęczenie, stres, gorączka, bóle głowy; reakcje alergiczne, kichanie, suchy kaszel, zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli i astma, między innymi. Usuwa 99% bakterii i 100% grzybów.

Co to jest ozon?

Ozon (O3) jest naturalnym gazem utleniającym wytwarzanym z tlenu (O2) obecnego w powietrzu atmosferycznym. Jest to gaz o wysokiej reaktywności chemicznej i wysokim potencjale oksydacyjnym zdolny do degradacji związków chemicznych i eliminacji mikroorganizmów.W temperaturze pokojowej ozon jest niewidzialnym gazem o bardzo charakterystycznym zapachu.

Co robi ozon?

Ze względu na swoje właściwości chemiczne ozon może być stosowany do produkcji wody pitnej i dezynfekcji powietrza, a także w leczeniu różnych chorób przewlekłych. Ozon jest używany w oczyszczalniach wody pitnej od 1906 roku, gdzie została zbudowana pierwsza przemysłowa stacja ozonacyjna we francji. FDA, która kontroluje żywność i leki w stanach zjednoczonych, przyjęła ozon jako skuteczny i bezpieczny środek przeciwdrobnoustrojowy do leczenia, przechowywania i przetwarzania żywności i urządzeń sanitarnych wody pitnej.

Główne funkcje:

-Oczyszczanie i dezynfekcja powietrza.

-Oczyszczanie i dezynfekcja wody.

-Usuwanie rozpuszczalnego żelaza i manganu przez utlenianie.

-Rozpuszcza i eliminuje pestycydy i agrochemikalia na powierzchni owoców i warzyw.

-Dezynfekcja bakteriologiczna: zabija bakterie na powierzchni warzyw.

-Rozpuszcza organiczne i wybielające zanieczyszczenia poprzez zwiększenie poziomu tlenu w wodzie.

-Usuwa zapach i dym w powietrzu podczas przygotowywania żywności, takiej jak czosnek i ryba.

-Usuwa nieprzyjemny zapach z szkodliwych gazów, takich jak formaldehyd, formy, farby i dywany.

-Zachowuje świeżość i smak mięsa.

-Niszczy bakterie na powierzchni sztućców.

-Dezynfekuj butelki, butelki, dysze i zabawki.

-Zabija bakterie w jamie ustnej i pomaga leczyć choroby, takie jak stomatites i faucitis.

-Nasze urządzenie ma cyfrowy interfejs, w którym programujesz czas użytkowania i interwał.

Korzyści z ozonowanej wody w organizmie człowieka:

Korzyści płynące z wody w ludzkim ciele występują w niezliczonych sferach. Pomaga w funkcjonowaniu różnych podstawowych funkcji, takich jak metabolizm, krążenie, oddychanie, częstość akcji serca, trawienie, odporność i eliminacja substancji toksycznych.

Ozonowana woda we krwi:

We krwi ozonowana woda pomaga wyeliminować zanieczyszczenia, wirusy i bakterie. Wynika to z jego trzeciej cząsteczki, która łatwo odłącza się, nie bez pierwszego dodawania zanieczyszczeń, powodując ich śmierć utleniania. Następnie te zanieczyszczenia są eliminowane przez organizm.

Ozonowana woda w obiegu:

Ozonowana woda po spożyciu poprawia krążenie krwi, a tym samym zdrowie serca. Jest to z tego samego powodu, że poprawia jakość krwi poprzez wyeliminowanie zanieczyszczeń.

Ta jakość jest zasadniczo idealna dla osób z problemami krążenia, a także poprawia krążenie żył włosowych.

Natlenienie ciała:

Ozon, po wykonaniu swojej pracy eliminowania zanieczyszczeń, tj. po uwolnieniu jednej z jej cząsteczek, powraca do stanu tlenu. W ten sposób ta cząsteczka, która pomogła nam uwolnić zanieczyszczenia, poprawić krążenie, zamienia się w tlen. Poprawia to różne funkcje organizmu, takie jak rozumowanie, oprócz poprawy natleniania kończyn.

Ozonowana woda i guzy:

Ozonowana woda, przez utleniające nowotwory złośliwe, może również pomóc w rozbiciu komórek nowotworowych. Wynika to z faktu, że stymuluje konwersję argininy do cytruliny i azotanów przez fagocyty, pomagając zmniejszyć nowotwory.

Korzyści z ozonu w uzdatniania wody:

Związek między trzecią cząsteczką a eliminacją zanieczyszczeń jest również ważny w procesach oczyszczania wody, które odbywają się w oczyszczalniach. Ozon jest stosowany jako substytut chloru w tych przypadkach, ponieważ ma korzyść z nieposiadania lub wytwarzania niepożądanych chemikaliów.

Kiedy mówimy o uzdatnianiu wody na dużą skalę, tak jak w oczyszczalniach, nie wykluczamy korzyści, że można to zrobić w domu za pomocą aparatu ozonacyjnego.

Jak korzystać z ozonowanej wody:

Ten artykuł jest tylko dla informacji, nie jesteśmy w stanie przepisać żadnego leczenia lub dokonać jakiejkolwiek diagnozy. Zachęcamy do skontaktowania się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek schorzenia lub złe samopoczucie. Odpowiedzialność za niewłaściwe użycie ozonu spoczywa wyłącznie na użytkowniku.

Żywności do ozonowania wskazówka:

W przypadku owoców, warzyw i innych: włóż je do pojemnika z wodą, następnie dodaj kamień do węża na dno i rozpocznij proces dezynfekcji przez 15 minut.

Do mięsa: wystarczy włożyć szklany pojemnik i ozonizować przez 20 minut. Wkrótce pojawi się biała bańka, jakby była pianką, materiałem tym są hormony, które ozon usuwa z mięsa.

W przypadku wody: po prostu umieść wąż w szklance lub słoiku wody i ozonować przez 10 minut do 15 minut.

W przypadku olejów: użyj cylindrycznego kamienia do ozonowania bezpośrednio do butelki od 15 minut do 25 minut.

Zalecenie producenta: każdy litr wody ozonować od 5 min do 10 min.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl